שימו לב: תרגום זה מובא בפניכם כשירות לציבור. בכל מקרה של ספק או של סתירה אפשרית, הגרסה האנגלית של הסכם הפרטיות היא התקפה והקובעת.

נכון לתאריך: 22 במאי, 2012

ברוכים הבאים לאתר אל-מוניטור. אל-מוניטור מכבד את פרטיותם של המשתמשים באתר. אנא קראו בעיון את הצהרת הפרטיות שלפניכם, על מנת שתדעו איזה מידע אנו אוספים דרך האתר ואיזה שימוש נעשה בו. הצהרת הפרטיות מתייחסת אך ורק למידע שנאסף און ליין באמצעות אתר אל-מוניטור, ואינו מתייחס לכל מידע שאתם מעמידים לרשותנו, או שאנו עשויים לאסוף, באופן לא-מקוון או באמצעים אחרים (לדוגמה, בטלפון, במייל או באירועים בשידור חי). אם יש לכם שאלות בנוגע להצהרת פרטיות זו, אנא פנו אלינו במייל לכתובת privacy@al-monitor.com.

הגנה על פרטיות ילדים

חובה על ילדים לקבל אישור מהוריהם לפני שהם שולחים מידע אישי (למשל שמם המלא, כתובת מייל ומספר טלפון) באיטרנט, אם אלינו או לכל אחד אחר. האתר שלנו אינו פונה לילדים מתחת גיל 13, ולא נאפשר ביודעין לילדים מתחת גיל 13 לספק לנו מידע אישי. אם הנכם מתחת לגיל 13, אנא הימנעו מלשלוח מידע אישי שלכם באתר זה. 

סוגי המידע שאנו אוספים

המידע שאנו אוספים נחלק לשתי קטגוריות: (1) מידע שמספקים מרצונם המשתמשים הנרשמים לאתר, בהרשמה לקבלת ניוזלטר, בפרסום תגובות באתר, במענה לסקרים שאנו מפרסמים, וכדומה; (2) מידע אנונימי המתקבל אוטומטית כשהמשתמשים גולשים באתר או קוראים את הניוזלטר ושאר הודעות במייל. מידע זה נאסף על ידינו במישרין או דרך ספקי שירות מצד שלישי הפועלים מטעמנו. צדדים שלישיים המופיעים אצלנו באתר במישרין או דרך קישורים, כגון מפרסמים או גורמים אחרים המציגים מידע שיווקי באתר או מציעים דרכו מוצרים ושירותים (להלן: "המפרסמים"), עשויים גם הם לאסוף מידע באמצעות הליכים שאינם בשליטתנו.

מידע אישי שתמסרו מרצונכם

אנו רשאים לאסוף ולשמור מידע שתמסרו מרצונכם בזמן הביקור באתר, לרבות מידע מזהה, אם תבחרו לספק אותו. בעת הגלישה באתר אל-מוניטור והשימוש בו, ייתכן שיוצע לכם לספק מרצונכם חלק מסוגי המידע הבאים או את כולם:

  • פרטי התקשרות, כגון שמכם וכתובת המייל שלכם;
  • מידע דמוגרפי, כמו מין וארץ מגורים;
  • פרטי התחברות, כגון שם משתמש וסיסמה;
  • העדפות תקשורת, כגון אלו הודעות תרצו לקבל מאיתנו במייל;
  • פרטי תשלום (כגון מספר כרטיס האשראי), הדרושים לביצוע עסקה;
  • מידע שתפרסמו באזורים המיועדים לתגובות ציבוריות;
  • שאלות או תכתובת אחרת שתשלחו אלינו דרך הפונקציה "צור קשר" באתר. 

אינכם מחויבים לספק מידע אישי כדי לבקר באתר. עם זאת, אם תרצו לקבל מאיתנו ניוזלטר, תתבקשו לספק את כתובת המייל שאליה תרצו לקבל אותו. כמו כן, תתבקשו למסור את מינכם ואת ארץ המגורים שלכם. אם תרצו לפרסם תגובות בכל אחד מהאזורים המיועדים לתגובות הגולשים, תתבקשו להירשם לאתר. בעת ההרשמה, תתבקשו למסור את כתובת המייל שלכם ואת ארץ המגורים שלכם. כמו כן, תתבקשו לספק שם משתמש וסיסמה.

מידע שנאסף אוטומטית

אנו רשאים לאסוף ולשמור, ולאפשר לספקי השירות שלנו לאסוף ולשמור, גם מידע שאינו מזהה אתכם אישית ומתקבל אוטומטית תוך כדי גלישה באתר. אנו וספקי השירות שלנו רשאים, לדוגמה, לאסוף מידע מוגבל על תצורת המחשב שלכם, או כל מכשיר אחר שדרכו תגלשו באתר, כולל סוג הדפדפן שלכם, מערכת ההפעלה, רזולוציית המחשב, האתר שהפנה אתכם אלינו, המכשיר הנייד שבו השתמשתם כדי להיכנס לאתר (אייפון, בלקברי, אנדרואיד, טבלט וכדומה), וגם כתובת ה-IP שלכם (כתובת ה-IP היא שדה מספרי שנועד לזהות את המחשב שלכם, כך שניתן יהיה להעביר אליכם מידע - כגון דפי האינטרנט שביקשתם לצפות בהם. כתובת ה-IP שלכם משמשת אותנו גם לניהול המערכת ולטיפול בתקלות). מידע זה משמש אותנו כדי ליצור אתר נגיש ככל האפשר, למשתמשים רבים ככל האפשר.

עוגיות ותגיות פיקסל

אנו עשויים להשתמש בקובצי עוגיות (Cookies), המקובלים ומצויים בכל דפדפן ומיועדים לשפר את חוויית הגלישה. מדובר בקבצים קטנים שיוצר הדפדפן ושומר בדיסק הקשיח שלכם לשם אימות, מעקב ואגירת מידע. כמו כן, אנו עשויים להשתמש בתגיות פיקסל (הנקראות גם clear GIFs או web beacons) כדי לאסוף מידע שאינו אישי על האופן שבו הגולשים משתמשים באתר. העוגיות ותגיות הפיקסל מראות לנו מתי והיכן מבקרים המשתמשים באתר, ובכך הן מסייעות לנו לספק תוכן הרלוונטי למשתמשים, לזהות את מספר הכניסות לאתר ולדפים השונים שבו, ולעקוב אנונימית אחר תחומי העניין, המגמות והדפוסים של משתמשי האתר. אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיות אלה, לדוגמה, כדי לאסוף מידע על הזמן שמעבירים המשתמשים בכל דף באתר, על מספר הביקורים בכל דף או בכל אזור באתר, ועל התוכן שבוחרים המשתמשים להעתיק תוך שימוש בכלי ההעתקה וההדבקה שמספקים כל הדפדפנים הקיימים. ספקים של ניתוח אינטרנט משתמשים גם הם בקובצי עוגיות ובתגיות פיקסל כדי ללקט בשמנו מידע מסוג זה. כמו כן, בעוגיות ובתגיות פיקסל עשויים להשתמש גם המפרסמים שמציגים באתר חומרים שיווקיים ומסרים פרסומיים (להלן: "פרסומות"); וגם ספקים אחרים המעניקים להם שירותי פרסום בהקשר לפרסומות שהם מציגים, כפי שמתואר להלן תחת הכותרת "נתונים שנאספים בהקשר לפרסומות".

אנו רשאים להשתמש בעוגיות גם כדי לתעד העדפות מסוימות שתציינו בעת הגלישה באתר. לדוגמה, אם תירשמו לאתר ותלחצו על האפשרות "זכור אותי," נשתמש בעוגיות כדי לשמור אוטומטית את פרטי ההתחברות שלכם, כך שלא תצטרכו להקליד אותם מחדש בכניסה הבאה לאתר.

ברוב הדפדפנים קיימת פונקציית עזרה ובה מידע שיסייע לכם להגדיר את הדפדפן כך שיתריע בפניכם לפני שיאחסן עוגיות במחשב, או יחסום לחלוטין את השימוש בהן. ואולם, אם תחסמו את השימוש בעוגיות, לא תוכלו ליהנות משלל האופציות הקיימות באתר ומוצעות למשתמשים אחרים. לא תוכלו, לדוגמה, לאחסן את פרטי ההתחברות שלכם, ותצטרכו להתחבר מחדש עם כל כניסה לאתר, אלא אם כן תאפשרו אחסון של עוגיות במחשב.

כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסף

כללי

אנו משתמשים במידע שנאסף מכם תוך כדי גלישה באתר במגוון של דרכים, בין השאר לדוגמה כדי להשלים את תהליך ההרשמה שלכם, לספק לכם את השירותים ואת אפשרויות התקשורת שביקשתם, לשלוח לכם עדכונים, ניוזלטר ושאר הודעות במייל, להעביר את תוכן האתר אליכם, לאמוד את התנועה באתר, לאמוד את תחומי העניין ואת דפוסי הגלישה של המשתמשים ולשפר את האתר, את השירותים ואת התכונות שאנו מציעים.

כתובת המייל שלכם

בנוסף לכך, אנו רשאים להשתמש בכתובת המייל שלכם כדי ליצור אתכם קשר לצורך מתן שירות, כדי לעדכן אתכם בשינויים חשובים, בתוספות לאתר או בשירותים חדשים שאנו מציעים, או כדי לשלוח לכם הודעות מנהלתיות ומידע אחר על האתר שלנו, וכדי לספר לכם על מוצרים ושירותים נוספים של אל-מוניטור, או של חברות אחרות שעשויים לדעתנו לעניין אתכם. אם תירשמו לניוזלטר שלנו, נשתמש בכתובת המייל שלכם כדי לשלוח לכם אותו. אנו מקווים שתגלו כי התוכן שלנו מרתק ושימושי, אך אם תחליטו שלא כך, תוכלו תמיד לבטל את השירות באמצעות מילוי ההוראות הפשוטות הכלולות בכל מייל שנשלח אליכם.

מידע שתספקו בעת קנייה

אם תקנו מוצר או שירות כלשהו דרך האתר שלנו, נאסוף את המידע הדרוש כדי לבצע את העסקה, כגון השם המלא, כתובת המייל, הכתובת למשלוח, הכתובת לחיוב ופרטי כרטיס האשראי.  אל-מוניטור אינו מאחסן את פרטי כרטיס האשראי שלכם; הם נשלחים ישירות לצד שלישי לסליקת כרטיסי אשראי, תוך שימוש בפרוטוקול התקשורת המאובטח והמוצפן SSL. חברת הסליקה שלנו מורשית להשתמש בפרטי כרטיס האשראי שלכם רק לצורך ביצוע העסקה, ולא לשום מטרה אחרת.

נתונים שנאספים בהקשר לפרסומות

מפרסמים שמציגים באתר פרסומות (וגם ספקים אחרים המעניקים להם שירותי פרסום) עשויים להשתמש בעוגיות ובתגיות פיקסל משלהם כדי לתעד את תגובתכם כלפי מודעה כזו או אחרת. שיטה זו מאפשרת למפרסם (וגם לספקים אחרים המעניקים לו שירותי פרסום) לעקוב אחר הפרסומות המוצגות באתר, לבדוק על אלו פרסומות מקליקים, ולהגביל את מספר הפעמים שפרסומת כזו או אחרת מוצגת לכם. השימוש בעוגיות ובתגיות פיקסל גם מאפשר למפרסמים (וגם לספקים אחרים המעניקים להם שירותי פרסום) להציג למשתמשים פרסומות המבוססות על תחומי העניין שלהם, כפי שעולה מנתוני הביקורים באתר זה ובאתרים אחרים. לדוגמה, DoubleClick, ספקית של פרסומות  ושירותים פרסומיים, רשאית ליצור עוגיות בהקשר של פרסומות המופיעות באתר שלנו תוך שימוש בקישור שלנו לגוגל. לתיאור מפורט של תוכנית הפרסום של גוגל, המבוססת-תחומי-עניין, או כדי להפסיק לקבל מגוגל הודעות מבוססות-תחומי-עניין, לחצו כאן.

מסירת מידע לצדדים שלישיים

כדי לעזור למפרסמים (ולספקי שירות הפרסום שלהם) להבין את קהל המשתמשים שלנו ולהעריך נכונה את שוויו של הפרסום באל-מוניטור, אנו רשאים לספק להם מידע שאגרנו על המשתמשים שלנו ועל האופן שבו הם גולשים באתר (לדוגמה, מידע על התנועה בדפים השונים שבאתר). אין במידע זה שום פרט שמזהה אתכם אישית. 

אנו רשאים לחלוק את המידע שאספנו באמצעות האתר עם ספקי שירותים למטרות הקשורות בניהול ותפעול האתר. במקרים מסוימים, אנו רשאים לאפשר לספקי שירותים לאסוף את המידע ישירות בשמנו. לדוגמה, אתר זה רשאי להשתמש בשירותי ניתוח אינטרנט כדי לנתח את דפוסי הגלישה של משתמשינו באתר. גם שירותים אלה משתמשים בעוגיות ובתגיות פיקסל כדי לאסוף בשמנו מידע לא-אישי ישירות מהאתר, ולהשתמש בו כדי לספק לנו דוחות סטטיסטיים על הפעילות באתר. אם תשתמשו בכרטיס אשראי כדי להשלים עסקה באתר, המידע האישי שלכם ומספר כרטיס האשראי יישלחו ישירות לספקית שירותי סליקת כרטיסי אשראי לשם השלמת העסקה. כמו כן, אנו רשאים לחלוק את שמכם ואת כתובת המייל שלכם עם ספקיות שירותי מייל כדי שישלחו בשמנו עלונים ושאר תכתובות.

מדי פעם, אנו עשויים למסור מידע על המבקרים באתר ועל המשתמשים הרשומים, אם ובמידה שהחוק מחייב זאת, או אם על פי שיקול דעתנו מסירת המידע חיונית כדי לציית להליך משפטי, כדי לאכוף את הסכם המשתמש שלנו, או כדי להגן על הזכויות, על הקניין או על ביטחונם האישי של משתמשים אחרים באתר, של עובדינו, של התורמים שלנו, של נותני החסות שלנו, של המפרסמים שלנו או של אחרים. במקרה הלא-סביר של מכירת כל או חלק מנכסינו, או של רכישת האתר על ידי חברה אחרת, המידע שנאסוף על המשתמשים באתר עשוי להיות בין הנכסים שיועברו. 

העלאת תגובות לאתר שלנו

אתם רשאים לפרסם תגובות באתר באמצעות תוסף התגובות של פייסבוק, שנמצא בכל דף באתר שלנו. אם לא תבטלו את הסימון בתיבה שליד תוסף התגובות, תפורסם תגובתכם גם בפייסבוק. אתם רשאים להגיב על תוכן שמופיע באתר שלנו באמצעות תוספי המדיה החברתית של פייסבוק, של טוויטר ושל גוגל. אין לנו שליטה על המידע שאוספות חברות אלה באמצעות התוספים שלהן, וגם לא על האופן שבו הן משתמשות במידע שהן אוספות. מומלץ לעיין גם בהצהרות הפרטיות של חברות אלה לפני שתשתמשו בתוספים שלהן כדי להגיב על תוכן שמופיע באתר שלנו באמצעות כלים אלה. את הצהרת הפרטיות של פייסבוק תמצאו בקישור הזה; את הצהרת הפרטיות של טוויטר בקישור הזה; ואת הצהרת הפרטיות של גוגל בקישור הזה.

שימו לב: פרסום מידע אישי או כל מידע אחר הנגיש גם למשתמשים אחרים ברשת  כגון תגובות באתר שלנו או בכל אחד מהאזורים המיועדים לתגובות ציבוריות - יכול לראות, לאסוף ולעשות בו שימוש כל מי שיש לו גישה לאינטרנט, ואין לנו שליטה על האופן שבו גולש מאן דהו ישתמש במידע הזה. לא נישא באחריות על כל שימוש שכזה בידי צדדים שלישיים.

אחסון מידע

המידע שאנו אוספים דרך אתר אל-מוניטור מאוחסן בבסיסי נתונים הנמצאים בשליטתנו (או בבסיסי נתונים הנשמרים בשמנו), בשרתים המתוחזקים בסביבה מוגנת בשטח ארצות-הברית. כל פרטי כרטיס האשראי שלכם שתספקו באתר מאובטחים תוך שימוש בפרוטוקול התקשורת המאובטח והמוצפן SSL.  עם זאת, יש לדעת שאין מערכת אבטחה פיזית או אלקטרונית בלתי חדירה. לא נוכל לערוב לביטחונם של השרתים או של בסיסי הנתונים שלנו, וגם לא נוכל לערוב לכך שהמידע אלינו, לא ייורט תוך כדי שידורו אלינו ברשת או אל ספקי השירות שלנו.

שינויים בהצהרת הפרטיות

האינטרנט הוא מדיום משתנה ומתפתח.  ככל שיתעורר הצורך לשנות בעתיד את תנאיה של הצהרת הפרטיות, יועלה לאתר נוסח מתוקן וייכנס לתוקפו בתאריך נקוב ("נכון לתאריך" לעיל), כך שישקף את מועד השינוי. המשך השימוש באתר, גם לאחר פרסום השינויים, מהווה הסכמה לתנאים המתוקנים של ההצהרה.


x

The website uses cookies and similar technologies to track browsing behavior for adapting the website to the user, for delivering our services, for market research, and for advertising. Detailed information, including the right to withdraw consent, can be found in our Privacy Policy. To view our Privacy Policy in full, click here. By using our site, you agree to these terms.

Accept